משלוח חינם בכל קניה מעל 350 ש"ח

תקנון האתר

כללי

אתר mc-jewelry.com ("האתר") המופעל ע"י חברת MCjewelry  ("החברה") משמש בתור אתר מכירות לרכישת תכשיטים ("המוצר").
לכל שאלה, הבהרה או בירור ניתן לפנות לשירות הלקוחות של החברה בכתובת המייל: mcjewelrystudio@gmail.com.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן הודעה מוקדמת.

תמונות המוצרים המוצגות באתר הן להמחשה בלבד ואינן מחייבות את הנהלת האתר. מובהר ומוסכם כי החברה תשתדל לעשות את מיטב יכולתה כדי להציג בפני הלקוחות תמונות מדויקות ככל האפשר.
החברה אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל הדגמים שתמונותיהם מופיעות באתר.
החברה עושה ככל יכולתה לוודא שהמידע והמוצג באתר, יהיה המידע השלם והמדויק ביותר, אולם מובהר כי עלולים להופיע בו, בתום לב, אי דיוקים או שגיאות.
הנהלת האתר רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות. הנהלת האתר רשאית בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם, בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך.
הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת. יודגש כי המחיר התקף ביחס להזמנה שביצע הלקוח הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלים את תהליך ההזמנה (הכולל את מסירת פרטי כרטיס האשראי). יצוין עוד, כי אם עודכנו

המחירים לפני שהושלם תהליך ההזמנה, יחויב הלקוח לפי המחירים המעודכנים.

 • האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
 • הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
 • עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את התקנון הנ"ל, הבין אותו והסכים לו. התקנון מהווה חוזה מחייב בין החברה לבין הלקוח.

אחריות החברה

החברה תעשה כל שביכולתה לספק ללקוח את המוצר בהתאם לתיאור המוצרים והתמונות המופיעים באתר. יחד עם זאת, תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים מסוימים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל. החברה או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם ללקוח ו/או לצד שלישי כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר שלא על פי תקנון זה. נפלה טעות קולמוס בתיאור התכשיט, לא יחייב הדבר את החברה ו/או את הנהלת האתר. בכל מקרה, לא תשא החברה באחריות כלשהי העולה על ערך מוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.

הנהלת האתר תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש. אם הלקוח סבור כי המוצרים שרכש באמצעות האתר לוקים בפגם כלשהו, הוא מוזמן לפנות אלינו לכתובת המייל של החברה, והנהלת האתר תטפל בפניה מוקדם ככל שניתן.

רכישה

 • האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.
 • ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
 • הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי (העסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי) או לחילופין באמצעות חברת PAYPAL.
 • יש להקפיד על מילוי מלא ומדויק בעת מילוי טופס ההזמנה.
 • בסיום ההזמנה ולאחר קבלת תשובה מחברת האשראי (או מחברת PAYPAL), יקבל הלקוח הודעה האם העסקה הצליחה / נכשלה.
 • מחירי המוצרים באתר נקובים בשקלים חדשים וכוללים מע"מ.
 • מחירי המוצרים באתר אינם כוללים דמי משלוח.
 • החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר על פי שיקול דעתה.

החזרות וביטולים

ניתן לבטל את ההזמנה במקרים הבאים:
ביטול לפני משלוח ההזמנה – ניתן לבטל הזמנה שטרם נשלחה ע"י החברה באמצעות פניה בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה בכתובת המייל mcjewelrystudio@gmail.com. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת מענה מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. עם ביטול העסקה יוחזרו ללקוח הכספים ששולמו בגין ההזמנה בניכוי 5% דמי ביטול.
ביטול לאחר משלוח ההזמנה – ניתן לבטל הזמנה תוך 48 שעות מרגע קבלת הסחורה באמצעות פניה בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות. הלקוח ישא בהוצאות החזרת הסחורה. זיכוי ינתן רק בעת הגעת הסחורה למשרדי החברה וגובהו יהיה כגובה סכום ההזמנה בניכוי 5% דמי ביטול וכן בניכוי 20 ש"ח עבור דמי ההמשלוח המקורי.
 • במידה והלקוח לא יאסוף את ההזמנה מסניף הדואר והחבילה תחזור למשרדי החברה, הלקוח יהא רשאי לבטל את ההזמנה בניכוי 5% מסכום ההזמנה + 20 ש"ח עבור דמי המשלוח.
  • זיכוי יעשה לכרטיס האשראי / חשבון PAYPAL באמצעותו התבצעה ההזמנה.
 • לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט ולכן בעלי כרטיסים אלו זכאים לקבלת זיכוי קרדיט באתר בלבד.
  • במידה ותוך 24 שעות מרגע קבלת הפריט אין הלקוח הודיע לחברה על פגם כלשהו במוצר, הדבר מהווה הודעה מצד הלקוח כי לא תהיה לו כל טענה כנגד החברה בעניין קיומו של פגם כלשהו במוצר.
 • מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.

אספקה ומשלוחים

 • אספקת המוצרים לרוכשים מבוצעת באמצעות חברת "דואר ישראל" או באמצעות חברות שליחויות אחרות.
 • סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה וייגבה בעת ביצוע ההזמנה. במקרה של עסקה בתשלומים, ייתכן ודמי המשלוח ייגבו במסגרת התשלום הראשון.
 • החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך 2-4 ימי עסקים.
 • החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
 • משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה. ניתן לאסוף את המוצר באופן עצמאי בתיאום מראש בלבד ע"י פניה לשירות הלקוחות בדואר האלקטרוני.
 • זמני אספקת המוצרים כפי שמופיעים בדף המכירה כוללים רק את חישובם של ימי עסקים: ימים ראשון עד חמישי, לא כולל ימי שישי, שבתות וחגים.

משלוח ב "דואר רשום" – זמן השילוח תלוי בחברת "דואר ישראל", כאשר הם מתחייבים להגעת החבילה ליעדה תוך 14 ימי עסקים לכל היותר. לצערנו, אין לנו שליטה על שירותי "דואר ישראל" ועל זמני האספקה שלהם, אך בכל מקרה של בעיה ניתן ליצור עמנו קשר וננסה לעזור ככל האפשר.

אבטחת מידע ופרטיות

 • החברה נוקטת במיטב אמצעי הזהירות המקובלים על מנת לשמור ככל שניתן על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיה. העברת התונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת בפרוטוקל מאובטח SSL. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או נובעים מכוח עליון, החברה לא תשא באחריות לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שיגרם ללקוח או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
 • החברה אינה אוגרת מספרי כרטיסי אשראי במחשבים שלה.
 • החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצורכי תפעול האתר בלבד ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנה והעברת אינפורמציה ללקוח.
 • החברה מתחייבת שלא להעביר את פרטי הלקוחות לגורם שלישי (מלבד חברות האשראי) ללא אישורם.
 • הנהלת האתר עושה מאמץ מירבי לספק ללקוחותיה שירות תקין ובאיכות גבוהה.

זכויות יוצרים

כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים, הדגמים, השיטות והסודות המסחריים, הנם רכושה של החברה בלבד. זכויות אלה חלות, בין השאר, על הנתונים באתר, לרבות רשימת המוצרים, תיאור ועיצוב התכשיטים וכל פרט אחר הקשור להפעלתו. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מהאתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, עיצוב תכשיטים, תמונות התכשיטים וכיוצ"ב, בלא קבלת רשותה של החברה מראש ובכתב. אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים בבסיס הנתונים, ברשימת המוצרים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים בו, בלא קבלת רשות החברה מראש ובכתב. אין להשתמש בנתונים כלשהם המתפרסמים באתר לצורך הצגתם באתר או בשירות אחר כלזהו, בלא קבלת הסמת החברה בכתב ומראש ובכפוף לתנאי ההסכמה (במידה ותינתן). השם "MCjewelry" וכן שם המתחם (domain name) של האתר, סימני המסחר (בין אם נרשמו ובין אם לא) הם כולם רכושה של החברה בלבד. אין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסמתה של החברה בכתב ומראש. כל התוכן המילולי, אייקונים וכל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו וכיוצ"ב הינם בבעלותה הבלעדית של החברה ואין לעשות בהם כל שימוש ללא הסכמת החברה בכתב ומראש.

שימוש בתכשיטים

יש להימנע ככל הניתן ממגע של התכשיטים עם בושם, תכשירי טיפוח, חומרי ניקיון ו/או כימיקלים שיכולים לגרום להשחרה של התכשיט. יש לאחסן את התכשיטים במקום יבש ומוצל ולא בחדר הרחצה על מנת שלא יהיו חשופים ללחות מתמשכת.

 

סגירת תפריט
×

עגלת קניות